ویدئو های مشابه

دریای ورزش، شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر با قهرمانی شهرداری آمل و نایب قهرمانی آسایشگاه فیاض بخش مشهد به پایان رسید.

 به گزارش دریای ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، رقابت های مرحله پایانی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر سال ۹۶ با انجام ۶ بازی  به میزبانی مشهد مقدس پایان یافت و نتایج زیر بدست آمد:* شهرداری آمل ۶۲- مخابرات اصفهان ۵۹
* ملی حفاری خوزستان ۶۷- آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد ۷۳
* مخابرات اصفهان ۷۹ – ملی حفاری خوزستان ۵۵
* آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد ۶۲- شهرداری آمل ۶۴
* ملی حفاری خوزستان ۴۸ – شهرداری آمل ۷۳
* آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد ۶۳- مخابرات اصفهان۵۷

در این دوره از مسابقات در مجموع ۲۰ دیدار در دور مقدماتی، پلی آف و مرحله نهایی برگزار شد.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات نیز مسئول انجمن بسکتبال با ویلچر، دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی، مسئولین شورای شهر مشهد و تیم های شرکت کننده حضور داشتند و از تیم های برتر با اهدا مدال و کاپ تقدیر شد.

دریای ورزش، ویدئو خلاصه بازی فوتبال خونه به خونه بابل ۰ – آلومینیوم اراک ۰

منبع : ورزش ۳

دریای ورزش، تیم خونه به خونه بابل بعد از صعود به فینال جام حذفی کشور ، مقابل آلومینیوم اراک قرار گرفت و با کسب تساوی در این بازی ، فرصت کم کردن فاصله خود با تیم صدرنشین را از دست داد.

به گزارش دریای ورزش، در چارچوب رقابت‌های لیگ یک و از هفته بیست و هفتم دو تیم خونه به خونه مازندران و آلومینیوم اراک در بابل به مصاف یکدیگر رفتند و در آخر بازی با نتیجه‌ی تساوی ۰-۰ به پایان رسید . شاگردان دراگان اسکوچیچ که برای کم کردن فاصله خود با نفت مسجد‌سلیمان ،  نیاز مبرمی به کسب برد در این بازی داشتند ، نتوانستند از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنند و در نهایت بازی بدون رد و بدل شدن گلی از خط دروازه‌ها به پایان رسید .

 

در حال حاضر تیم خونه به خونه بابل با کسب ۵۰ امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کرد و تیم اراکی هم با ۳۰ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفته است . / ورزش ۳

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ 0 731 بازدید  
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ 0 772 بازدید  
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ 0 886 بازدید