دوشنبه - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶      8532      14707 بازدید   

ویدئو های مشابه

دریای ورزش : گزارش تصویری مجمع انتخابات هیات نکواندو مازندران / تصاویر : محمد اسدی

دریای ورزش،  کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به محرومیت مادام‌العمر دو مسئول فوتبال سیرجان رای داد.

به گزارش دریای ورزش،  به موجب این حکم، حسن بدافشان رییس هیات فوتبال شهرستان سیرجان که به صورتغیرقانونی با داشتن هم‌زمان پست در هیات مدیره باشگاه گل‌گهر به عنوان رییس، از منافع مشترکی در این دو پست برخوردار بود و بر اساس تحقیقات تایید شده کمیته اخلاق در موضوع نظارت برعوامل زیر مجموعه و برگزاری مسابقه، اقدامات مناسب را انجام نداده بود، به محرومیت مادام‌العمر از فعالیت در فوتبال محکوم شد.

علی لری گویینی، مسئول چمن ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان که عامل اصلی ریختن مایع مشکوک به ادرار در زمین بازی دیدار تیم‌های گل‌گهر و خونه به خونه تشخیص داده شد نیز به محرومیت دائمی از فعالیت در فوتبال محکوم شد.

رضا فتح‌آبادی سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان نیز به یک سال محرومیت و تیم فوتبال گل گهرسیرجان نیز به انجام دو بازی خارج از استان کرمان محکوم شده است.

در هفته یازدهم لیگ آزادگان در دیدار بین گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل که به میزبانی سیرجانی‌ها برگزار می‌شد اتفاق عجیبی افتاد و فردی اقدام به ریختن مایع مشکوک به ادرار روی خط دروازه تیم گل گهر سیرجان کرد که پس از انتشار تصاویر این اتفاق کمیته اخلاق وارد ماجرا شد.

انتخابات هیات تکواندوی مازندران در ساری برگزار شد

به گزارش دریای ورزش ظهر روز شنبه ۲۵ آذر ۹۶ در ساری و در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان مازندران مجمع انتخابات این هیات برگزار شد . در این مجمع که آقایان حاجی پور و نصری نژاد به عنوان دو کاندید حضور داشتند ، پس از سخنانشان مراسم رای گیری برگزار گردید و نتایج این نظرسنجی در نوع خود جالب بود . از ۱۷ نفر این مجمع با حضور یک غائب ۱۳ نفر رای سفید به صندوق انداختند و تنها سه نفر رای دادند که سهم آقای نصری نژاد ۲ رای و آقای حاجی پور ۱ رای بود .

به وضوح میتوان پیام اعضای مجمع را در این انتخابات متوجه شد و این پیام اینست که اکثریت اعضای مجمع این دو کاندید را به عنوان فردی که بتوانند سکان هدایت تکواندوی مازندران را در اختیارش قرار دهند قبول ندارند و با رای های سفید خود این موضوع را به اثبات رساندند .

پس از رای گیری و اعلام آرا حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش استان مازندران به بیان مطالبی پرداخت و با اشاره به اینکه نتایج انتخابات پیام واضحی را در خود داشت عنوان کرد که به صورت موقت و به مدت سه ماه سرپرستی برای هیات تکواندوی استان در نظر خواهد گرفته شد و پس از آن طی جلسه ای فردی را به عنوان ریاست این هیات برخواهندگزید.در انتهای این جلسه هم فیض الله نفجم رییس سابق هیات تکواندوی مازندران به صحبت پرداخت و امیدوار شد آینده تکواندوی استان روشن باشد و همچنان شاهد درخشش ورزشکاران مازنی در مسابقات جهانی باشیم .

۲۵ آذر ۱۳۹۶ 0 393 بازدید  
۲۵ آذر ۱۳۹۶ 0 394 بازدید  
۲۴ آذر ۱۳۹۶ 0 532 بازدید